Tea tree oil

Olej čajového stromu má velmi široké působení. Používá se zejména při ošetření pleti a pokožky vůbec. Dobře působí na problematickou pleť, akné, popáleniny, spáleniny po opalování.

Vhodné použití je i po bodnutí hmyzu, na drobné odřeniny. V masážních přípravcích je dobrý na bolesti svalstva. Olej je vhodný na ošetření rukou, nehtů i ošetření a dezinfekci nohou proti plísním.

Kosmetické využití oleje je velmi široké a pouze je nutno zvolit vhodný přípravek, který obsahuje olej čajového stromu.

Pleťové přípravky řady s obsahem oleje čajového stromu patří k moderní kosmetice, kde účinky aktivního oleje jsou řadu let ověřeny v praxi. Celou řadu TTO možno označit za aktivní kosmetiku, která skutečně na Vaši pleť reaguje a významně jí pomáhá.

Kosmetiku řady TTO možno používat jako doplňkovou pro doléčení problematické pleti u mladých lidí. Doporučuje se i pro stárnoucí pleť, kde významně pomáhá pro udržení tak významné vody, která udržuje pleť dobře vypnutou a mladistvého vzhledu.

Aktivní kosmetika řady TTO je vhodná pro ženy i muže. Není parfemovaná! (vůni způsobuje olej čajového stromu) a o konzervaci kosmetické řady se významně postaral právě TTO.

Výroba kosmetiky s obsahem čajového oleje v České republice umožnila tyto běžně vyráběné přípravky v zahraničí od velké řady světových firem cenově přizpůsobit českému zákazníkovi. Olej australského čajového stromu je dovážen přes německé firmy přímo z Austrálie. V samotné Austrálii existuje řada firem, které tuto kosmetiku vyrábí a vedle čistého oleje ji vyváží do celého světa.

Některé receptury volně uváděné ve speciální literatuře nebo atestech přikládaných při nákupu oleje využívá i firma TOPVET Brno, jiné receptury jsou originální receptury této firmy.

-

TTO Dental

Je rostlinný přípravek, který úspěšně napomáhá chránit ústní sliznici před poškozením, které způsobují záněty (afty, záněty dásní, parodontóza a pod.).

Zejména parodontózou trpí v současné době velká část populace.

Toto chronické onemocnění lze významně omezit pravidelným používáním účinných přípravků mezi něž se Dental řadí.

Komplex látek přírodní povahy (tanin, myrha, TTO a další) přispívá k hygieně dutiny ústní.

Nejprve je třeba vyčistit zuby a potom nanést na vatovém tampónku Dental na rozhraní zubů a dásní.

Image

Vlasové tonikum

Jedná se o kosmetický přípravek určený k péči o vlasy a pokožku hlavy.

Vedle čajového oleje obsahuje přípravek navíc pantenol (vit. B5).

Pantenol pokožku chrání, regeneruje a udržuje ve zdravém stavu.

Vlasové tonikum podporuje růst vlasů, zmírňuje nadměrné maštění a svědivost.

Vhodnou péčí o pokožku hlavy odstraníme z hlavy lupy. Celkově dodá vlasům kvalitu a zdravý lesk.